خط مشی

صنایع تهویه ادریسی تولید کننده انواع دستگاه های تهویه مطبوع در ایران سالهاست می کوشد تا در جهت رفع نیازهای کشور گامهای موثری بردارد . این کارخانه با سابقه ای بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه تولید و صنعت ، همواره کوشیده است تا با به روز کردن تکنولوژی و اطلاعات خود به عنوان یک تولید کننده معتبر ، نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مطرح باشد .

تأسیس ۱۳۵۶

این کارخانه فعالیت خود را در سال ۱۳۵۶ و با تولید دستگاه یونیت هیتر گرد سقفی مشابه مدل بوش آلمان برای کارخانه ایدم تبریزآغاز و سپس موفق به دریافت نشان افتخار از استانداری آذربایجان شرقی و پروانه بهره برداری از وزارت محترم صنایع در سال ۱۳۷۲ گردید.

about-us-12
about-us-11

انجمن‌ها و سندیکاها

کارخانه صنایع تهویه ادریسی ، عضو انجمن صنعت تاسیسات ایران ، انجمن تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع ، سازمان نظام مهندسی کشور  و اتاق بازگانی ایران و ایتالیا  و .. می باشد . علاوه بر آن این شرکت به عنوان واحد برگزیده جشنواره فرهنگ و صنعت انتخاب گردیده است .

گوشه ای از افتخارات شرکت در سال جاری

  • دارنده استاندارد و برنده جایزه بین المللی گارانتی کیفیت و خدمات پس از فروش از اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۸
  • برنده نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در صنعت تاسیسات از ITEC 2018
  • دارنده نشان زرین رتبه نخست در طراحی تجهیزات و سیستم های مدرن تهویه مطبوع در سال ۲۰۱۸
  • دارنده لوح زرین چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در سال ۱۳۹۷
  • دارنده گواهینامه ” نام نیک برند ” از کنفدراسیون برند ایرانی در سال ۱۳۹۷
about-us-4
about-us-13

تحقیق و توسعه

این کارخانه با استفاده از آزمایشگاه مجهز خود و دستگاه های مدرن تست ، همواره در جهت تطبیق محاسبات تئوری با داده های عملی ، کوشیده است تا مصرف کننده با اطمینان فراوان از تولیدات این کارخانه استفاده نماید .

امتیازات

امتیازاتی چون گارانتی ، خدمات پس از فروش ، تحویل فوری ، تحویل بهنگام پروژه ها ، مشاوره جهت انتخاب صحیح دستگاه ، طراحی نوع بخصوصی از دستگاه ، در نظر گرفتن خواسته و سلیغه مشتری در طراحی و .. نیز تایید و تظمینی است در جهت اطمینان هرچه بیشتر مشتریان عزیز ، گو اینکه ” همواره کیفیت برتر کالای ما ضامن اعتماد شماست .”

about-us-10
about-us-7

قطب صنعتی

اکنون سالها از برداشتن گامهای نخست می گذرد و کارکرد مفید سالهای طولانی دستگاه های فروخته شده خود گواهی بر درستی کار ماست  و اینک با نظر به آینده و با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی ، امیدواریم بتوانیم همواره به عنوان یک قطب پویا در زمینه تهویه مطبوع پاینده باشیم .